Hakkımızda

Background Image

Hakkımızda

Biz Kimiz

Divider Image

Estetik görselliği ve üstün kalitesi ile yaşam alanlarına değer katan mobilya ve dekorasyon olgularında fark yaratan Vivien Moble tüm koleksiyonlarında özgün tasarımlarla ilgi çekmektedir.

Mobilya kavramında klasik ve modern çizgileri bir araya getirerek farklılık yaratan konseptler oluşturan Vivien Moble yenilikçi çözümler sunmaktadır. Mobilya sektöründe faaliyet göstermeye başladığı 2001 yılından bu yana sürekli ürün yelpazesini yenileyen ve sahip olduğu deneyim paralelinde kalitesini geliştiren firmamız müşterilerine cazip imkanlar sunmaktadır.

Mobilya sektöründe sahip olduğu güven ve deneyim çerçevesinde dinamik yapısını geliştiren firmamız sürekli olarak yenilenmekte ve marka değerini arttırmaktadır.

Misyonumuz

Divider Image

İnsana ve doğaya olan sorumluluklarımızın bilincinde, yaşama değer katan tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimize sunmak. Gelişen teknoloji akıllı kullanımıyla kaliteli, güvenilir, düşlerin ötesinde çözümlerin mimarı olmak. Değerlerimizin temel parçası olan fikir ve hayallerinizi, hayattan daha fazla keyif almanız için eyleme dönüştürmek.

Vizyonumuz

Divider Image

Topluma ve çevreye saygılı, dünyanın önde gelen firmalarından biri olmak. Hızlı değişen dünyanın alışılagelmiş kalıplarından sıyrılarak yenilikçi fikirleri zenginleştirmek. Ülkemiz ekonomisine destek olarak istihdam sağlamayı sorumluluk edinmek. Tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla höş görü çerçevesinde ekip olma ruhunu aşılamak.

Lightbox Image
Lightbox Image
Lightbox Image